Powiększ litery:
A+
A-
string
Otwórz
Oferta ważna do: 17.04.2024 (18 dni)
Oferta pracy
RANDSTAD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Operator Produkcji
Szukasz pracy na produkcji? Mamy dla Ciebie pracę na stanowisku operator produkcji. Aplikuj lub wyślij SMS o treści "operator" na numer 695 951 831 a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły!
Top oferta
Pełny etat
CV niewymagane
Umowa o pracy tymczasowej
Praca stacjonarna
Tarnów grodkowski
Doświadczenie: poniżej roku
Twoje obowiązki
  • prace montażowe przy produkcji,
  • wstępna kontrola jakości,
  • obsługa maszyn produkcyjnych.
Nasze oczekiwania
  • zaangażowania i chęci do pracy,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Co oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie - od 3830zł brutto + premię miesięczną do 572 zł brutto,
  • dofinansowanie do dojazdu (380 zł brutto),
  • dofinansowanie do posiłków (180 zł brutto),
  • bonus frekwencyjny w wysokości 500 zł miesięcznie,
  • system poleceń 1 000 zł za poleconego pracownika,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (składki ZUS + płatny urlop) z możliwością przejścia bezpośrednio
    do Adient Commercial Seating,
  • praca w systemie trzyzmianowym/ czterobrygadowym (w zależności od zapotrzebowania),
  • pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna, dofinansowanie do karty sportowe).
Wymagana treść zgody na użycie danych osobowych do celów rekrutacyjnych:

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskich 134, zwana dalej „Administratorem” lub „Spółką”. Przetwarzanie Twoich danych osobowych odbędzie się w celu przeprowadzenia rekrutacji i, w przypadku wyrażenia zgody, przesyłania informacji handlowych. Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udziału w procesie rekrutacji lub otrzymywania informacji handlowych.