Oferta pracy
GRUPA INCORE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Noszowy
Agencja zatrudnienia InCPraca.pl (nr licencji 11163) zatrudni pracowników na stanowisko noszowych w szpitalu. Oferujemy ciekawą pracę w szpitalach w perle ziemi dolnośląskiej – stolicy województwa, Wrocławiu. Jeżeli chcesz rozpocząć pracę w Polsce, ta oferta jest właśnie dla Ciebie.
Pełny etat
CV niewymagane
Umowa zlecenie
Praca stacjonarna
Wrocław, Borowska 213
Pokaż dojazd
Doświadczenie: poniżej roku
Twoje obowiązki
  • transport narzędzi do centralnej sterylizatorni i ze sterylizatorni na oddziały,
  • transport towarów z magazynów szpitalnych,
  • transport leków, materiałów opatrunkowych z apteki,
  • przenoszenie butli z gazami medycznymi,
  • transport wody dla pracowników i do celów diagnostycznych,
  • ogólna pomoc w transporcie pacjentów.
Nasze oczekiwania
  • sprawności fizyczna,
  • bardzo dobry stan zdrowia (praca w szpitalu),
  • w związku z wymaganiami dotyczącymi przenoszenia ciężarów praca preferowana dla Panów.
Co oferujemy
  • pracę o oparciu o umowę o pracę tymczasową lub zlecenie,
  • strój roboczy oraz obuwie szpitalne,
  • możliwość długotrwałej współpracy.