Oferta pracy
PROPOINT SPÓŁKA AKCYJNA
Młodszy/Monter Mechanik
Od 2008 roku działamy w branży automatyki przemysłowej, świadcząc usługi związane z projektowaniem systemów sterowania, uruchamianiem obiektów przemysłowych, produkcją szaf sterowniczych oraz budowaniem zautomatyzowanych linii produkcyjnych.
CV wymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Gliwice, ul. Bojkowska 37R
Pokaż dojazd
Doświadczenie: poniżej roku
Twoje obowiązki

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • Montaż i instalację maszyn, urządzeń przemysłowych oraz stanowisk zrobotyzowanych na podstawie dokumentacji technicznej przy pomocy osoby doświadczonej;
  • Udział w projektach modernizacji maszyn;
  • Przeprowadzanie prób ruchowych zmontowanych produktów;
  • Wykonywanie podstawowych operacji ślusarskich.
Nasze oczekiwania
  • Doświadczenie w montażu maszyn, urządzeń przemysłowych i automatyki (mechanika, układy pneumatyczne, podstawowe układy elektryczne i trasy kablowe) - mile widziane;
  • Podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych;
  • Obsługa elektronarzędzi;
  • Dyspozycyjność do sporadycznych wyjazdów służbowych (obszar ok 150km od Gliwic);
  • Prawo Jazdy kat. B;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Mile widziane uprawnienia SEP.
Co oferujemy
  • Zdobycie doświadczenia pod okiem profesjonalistów;
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Korzystne warunki finansowe proporcjonalne do posiadanego doświadczenia;
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, imprezy integracyjne);
  • Miła atmosfera pracy w nastawionym na współpracę zespole;
  • Ciągły rozwój zawodowy.
Wymagana treść zgody na użycie danych osobowych do celów rekrutacyjnych:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz z poniższą klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Propoint S.A. w celach prowadzonej rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).