Oferta pracy
"SCHINDLER POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Księgowa/Księgowy
Dołącz do zespołu Schindler Polska i wspólnie z nami rozwijaj krajobraz polskich miast. Nasze windy, schody i chodniki ruchome poprawiają jakość codziennego życia, ułatwiając przemieszczanie się. Zajmujemy się projektowaniem, instalowaniem, konserwowaniem i modernizacją miejskich systemów mobilności
Przejdź do profilu pracodawcy.
CV wymagane
Umowa o pracy tymczasowej
Praca stacjonarna
Tryb hybrydowy
Doświadczenie: 1 – 3 lata
Twoje zadania
  • Przygotowywanie przelewów wychodzących
  • Rozliczanie rozrachunków z kontrahentami i uzgadnianie sald
  • Bieżąca komunikacja z bankiem
  • Zatwierdzanie przygotowanych gwarancji bankowych
  • Wystawianie oraz księgowanie faktur i not księgowych
  • Księgowanie poleceń księgowania na zlecenie innych działów
  • Kalkulacja i przygotowywanie płatności podatku u źródła
  • Przygotowywanie i analiza zestawień związanych z zobowiązaniami
Nasze oczekiwania
  • Wykształcenie wyższe (Finanse i Rachunkowość lub pokrewne)
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • Praktyczna znajomość przepisów ustawy o podatku dochodowym i podatku VAT
Co oferujemy
  • Umowa o pracę tymczasową na czas określony (7-8 miesięcy)
  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Narzędzia pracy niezbędne na w/w stanowisku
  • Atrakcyjny pakiet benefitów i świadczeń socjalnych
Benefity:
Nowoczesna przestrzeń biurowa
Prywatna opieka medyczna
Świeże owoce w biurze
Coffee House