Powiększ litery:
A+
A-
string
Otwórz
Ogłoszenie archiwalne

Ogłoszenie, którego szukasz jest już w archiwum. Sprawdź podobne oferty:

Oferta archiwalna

TELFORCEONE SPÓŁKA AKCYJNA
Księgowa/ Księgowy
Jesteśmy producentem smartfonów, urządzeń elektroniki użytkowej, akcesoriów GSM i dystrybutorem globalnych marek. Naszą skuteczność doceniło już tysiące partnerów biznesowych na całym świecie.
Top oferta
Pełny etat
CV wymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Wrocław, ul. Krakowska 119
Pokaż dojazd
Senior (Starszy specjalista)
Twoje obowiązki
  • księgowanie dokumentów zakupu i sprzedaży
  • księgowanie dokumentów obrotu magazynowego
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • księgowanie wyciągów bankowych i oraz operacji kasowych
  • księgowanie list płac
  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych
  • obsługa rozrachunków handlowych, uzgodnienia kont z księgą główną, potwierdzenia sald
  • obsługa rozrachunków z pracownikami
  • sporządzanie deklaracji i informacji podatkowych (m.in. JPK_VAT, CIT, PCC) oraz obowiązkowych sprawozdań zewnętrznych (m.in. GUS)
  • przygotowywanie rocznych sprawozdań finansowych
  • wspomaganie głównego księgowego w czynnościach i zadaniach realizowanych przez dział finansowo-księgowy
Nasze oczekiwania
  • wykształcenie kierunkowe (mile widziane: ekonomia, rachunkowość, finanse)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w biurze rachunkowym)
  • mile widziana znajomość programu Comarch XL, WF-Mag, WF-FaKir
  • znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych, bieżąca orientacja w zmianach przepisów
  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
  • umiejętność dostrzegania nieprawidłowości i reagowanie na nie
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków
Co oferujemy
  • pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która jest liderem w swojej branży
  • uczestnictwo w ciekawych projektach z zakresu księgowości
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji
Benefity:
Prywatna opieka medyczna

Odkryj bazę wiedzy

Chcesz być na bieżąco ?

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o najnowszych ofertach pracy oraz wpisach w bazie wiedzy!