Otwórz
Ogłoszenie archiwalne

Ogłoszenie, którego szukasz jest już w archiwum. Sprawdź podobne oferty:

Oferta archiwalna

BestHR Agencja Pracy
Konsultant/Koordynator ds. Serwisu Pomp Ciepła
BestHR to agencja HR, która od ponad 7 lat na rynku polskim realizuje specjalistyczne procesy rekrutacyjne na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Specjalizujemy się w projektach rekrutacyjnych z branż technicznych: inżynieria, nowoczesne technologie & IT.
CV wymagane
Umowa o pracę
Tryb hybrydowy
Łódź, ul. Andrzeja Struga 78
Pokaż dojazd
Mid (Średni poziom specjalizacji)
Twoje obowiązki

  • Wsparcie techniczne instalatorów oraz bieżąca obsługa zgłoszeń awarii
  • Przygotowywanie oraz archiwizacja dokumentacji związanej z historią działań serwisowych
  • Prowadzenie instruktaży dla użytkowników oraz instalatorów pomp ciepła
  • Wykonywanie okresowych przeglądów technicznych oraz usuwanie usterek
  • Budowanie relacji i utrzymywanie wysokiego poziomu komunikacji z klientami Kluczowe wymagania:

Nasze oczekiwania
  •  Min. dwuletnie doświadczenie zawodowe związane z montażem i serwisem pomp ciepła
  • Posiadanie uprawnień: świadectwo: SEP E+D, F-gaz, dozór: G1, G2, G3
  • Gotowość do podróży służbowych i pracy w terenie (20%)
  • Prawo jazdy kat. B
Wymagane języki:

Język angielski - podstawowy

Co oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia
  • Samochód służbowy z możliwością użytkowania prywatnego
  • Realną możliwość awansu
  • Pracę z wyjątkowym produktem na wyłączności dystrybucyjnej w Polsce
Wymagana treść zgody na użycie danych osobowych do celów rekrutacyjnych:

Prosimy o dołączanie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez BestHR, ul. Struga 78/A103; 90-557, Łódź dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.”