Otwórz
Ogłoszenie archiwalne

Ogłoszenie, którego szukasz jest już w archiwum. Sprawdź podobne oferty:

Oferta archiwalna

GRUPA INCORE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Konsultant ds. rekrutacji pracowników z Ukrainy
InCPraca.pl jest dynamicznie rozwijającym się projektem działającym na polskim rynku w sektorze usług personalnych. Wspomagamy naszych Klientów w realizacji potrzeb związanych z pracą tymczasową i doradztwem personalnym.
CV wymagane
Umowa dowolna
Praca zdalna
Warszawa, Cyprysowa 11
Pokaż dojazd
Junior (Młodszy specjalista) / Praktykant / Stażysta
Twoje obowiązki:
  • Budowanie bazy pracowników z Ukrainy w systemie InCPraca.pl.
  • Administrowanie danymi użytkowników w systemie,
  • Komunikacja z użytkownikami: bezpośrednio, przez system InCPraca.pl, przez telefon, przez email, przez portale społecznościowe.
  • Realizacja zamówień na pracowników tymczasowych.
  • Rozliczanie zrealizowanych zamówień przy użyciu systemu wewnętrznego.
  • Wsparcie Kierowników personalnych w sprawach dotyczących legalizacji pobytu cudzoziemców.
Nasze oczekiwania:
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy zadaniowej.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Komunikatywność i jasność formułowania własnych oczekiwań.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w APT.
  • Dobra obsługa komputera.
Co oferujemy?
  • Przejrzyste warunki współpracy i kariery zawodowej.
  • Elastyczność i wpływ na swoją pracę.
  • Możliwość rozwoju osobistego.
  • Uczestnictwo w rozwoju innowacyjnego systemu informatycznego do ZZL.
  • Pracę z dowolnego miejsca, 100% zdalnie.