Powiększ litery:
A+
A-
string
Otwórz
Oferta ważna do: 29.02.2024 (4 dni)
Oferta pracy
BANK OCHRONY ŚRODOWISKA SPÓŁKA AKCYJNA
Główny Specjalista ds. Zarządzania Ryzykiem Kredytowym
Bank Ochrony Środowiska S.A. to nowoczesny, polski EKObank łączący biznes i ekologię, w którym pracują eksperci z wielu różnych dziedzin. Jesteśmy na rynku od ponad 30 lat, sami tworzymy rozwiązania oraz rozwijamy nasze produkty i systemy.
Przejdź do profilu pracodawcy.
Top oferta
Pełny etat
CV wymagane
Umowa o pracę
Tryb hybrydowy
Warszawa, ul. Żelazna 32
Pokaż dojazd
Senior (Starszy specjalista)
Twój zakres obowiązków:
  • udział w zarządzaniu parametrami wykorzystywanymi w ramach polityki kredytowej Banku, w tym apetytem na ryzyko kredytowe,
  • przeprowadzanie testów warunków skrajnych dotyczących ryzyka kredytowego w ujęciu indywidualnym i portfelowym,
  • inicjowanie, udział w rozbudowie i utrzymaniu procesu przygotowania oferty preapproved dla klientów detalicznych i korporacyjnych,
  • przeprowadzanie analiz pod kątem zarządzania ryzykiem kredytowym.
Wymagania:
  • wykształcenie o profilu ekonomicznym lub pokrewnym,
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze ryzyka kredytowego,
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • znajomość SQL (Oracle, MS SQL Server),
  • znajomość podstaw metod statystycznych,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dokładność, dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole,
  • zdolność do pracy pod presją czasu,
  • motywacja i pozytywne podejście do realizacji celów,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania.

Mile widziane:

  • znajomość programów statystycznych, np. R, Python, Statistica, Gretl lub inne.
Oferujemy:
  • możliwość dostosowania poziomu stanowiska do aktualnych umiejętności,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju w jedynej takiej instytucji z misją ekologiczną o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatna opieka medyczna,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • program rekomendacji pracowników,
  • inicjatywy dobroczynne,
  • projekty wolontariackie/ekologiczne,
  • trzy dni wolnego z tytułu wolontariatu,
  • upominki świąteczne,
  • świadczenia świąteczne,
  • sekcje sportowe,
  • program kafeteryjny,
  • dostęp do biblioteki e-booków i audiobooków Legimi,
  • programy wellbeingowy,
  • atrakcyjne lokalizacje biur i oddziałów banku,
  • system premiowy.