Oferta pracy
PROPOINT SPÓŁKA AKCYJNA
Elektryk Rozruchu
Od 2008 roku działamy w branży automatyki przemysłowej, świadcząc usługi związane z projektowaniem systemów sterowania, uruchamianiem obiektów przemysłowych, produkcją szaf sterowniczych oraz budowaniem zautomatyzowanych linii produkcyjnych.
CV wymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Gliwice, ul. Bojkowska 37R
Pokaż dojazd
Doświadczenie: 1 – 3 lata
Twoje obowiązki

• montaż i podłączanie instalacji elektrycznych,

• uruchamianie nowych oraz modyfikacja istniejących maszyn, gniazd, urządzeń i linii produkcyjnych,

• prace ślusarskie i monterskie,

• wykonywanie instalacji szaf elektrycznych.

Nasze oczekiwania
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • doświadczenie w zakresie elektryki,
  • znajomość zasad działania urządzeń elektrycznych,
  • gotowość do pracy delegacyjnej (w obszarze ok 150km od Gliwic),
  • uprawnienia SEP 1 kv - mile widziane,
  • prawo jazdy kategorii B.
Co oferujemy
  • pracę w nowej hali produkcyjnej,
  • warunki finansowe uzależnione do posiadanego/zdobywanego doświadczenia,
  • dodatkowe benefity pozapłacowe,
  • miła atmosfera pracy w nastawionym na współpracę zespole.
Wymagana treść zgody na użycie danych osobowych do celów rekrutacyjnych:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz z poniższą klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Propoint S.A. w celach prowadzonej rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."