GRUPA PGD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Elektromonter/elektromechanik Suzuki Japan Motors
Grupa PGD to pierwsza polska grupa dealerska i prekursor wielomarkowości. Grupa współtworzy Holding 1, notowany na 171 miejscu wśród największych przedsiębiorstw w Polsce. Byliśmy pierwszym dealerem w Polsce, który przekroczył granice 10 i 20 tysięcy sprzedanych nowych samochodów w roku.
Przejdź do profilu pracodawcy.
CV wymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Kraków, Aleja Powstańców Śląskich 22
Pokaż dojazd
Doświadczenie: 1 – 3 lata
Twój zakres obowiązków
  • Montaż akcesoriów elektrycznych do samochodów nowych marki Suzuki
  • Diagnozowanie ewentualnych usterek oraz awarii
  • Reagowanie na bieżące problemy
Nasze wymagania
  • Wykształcenie kierunkowe w obszarze (elektryki, elektromechaniki, elektryki)
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej
  • Aktualne uprawnienia SEP – będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

Mile widziane doświadczenie przy montażu automatyki i elektroniki użytkowej (np. montowanie alarmów, monitoringów wizyjnych, domofonów)

To oferujemy
  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia (pierwsza umowa na rok – brak okresu próbnego)
  • Miejsce pracy wyposażone w niezbędne narzędzia pracy
  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrum Medycznym Luxmed (dla Ciebie i Twoich najbliższych)
  • Dofinansowujemy pakiet Multisport
  • Oferujemy zniżki na produkty i usługi Holding1
  • Organizujemy różnego rodzaju programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia
  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy
Benefity:
Prywatna opieka medyczna
Wymagana treść zgody na użycie danych osobowych do celów rekrutacyjnych:

Klauzula RODO

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Grupa PGD spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krakowie zgodnie Rozporządzeniem"