Powiększ litery:
A+
A-
string
Otwórz
Oferta ważna do: 18.09.2024 (10 dni)
Oferta pracy
POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE SPÓŁKA AKCYJNA
DORADCA UBEZPIECZENIOWY
W związku z rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy osób gotowych na nowe wyzwania i samodzielną pracę.
CV niewymagane
Jednoosobowa działalność gospodarcza
Doświadczenie: 1 – 3 lata
Jaki będzie Twój zakres obowiązków
  • Profesjonalne doradzanie klientom w sprawach związanych z ubezpieczeniami zdrowotnymi, indywidualnymi na życie oraz grupowymi
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Obsługa powierzonego portfela klientów
Jakie są nasze wymagania
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży
  • Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym lub indywidualnym
  • Umiejętność pracy na celach sprzedażowych
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Gotowość do otwarcia działalności gospodarczej
  • Prawo jazdy kategorii B
Co oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System wynagrodzenia, który obejmuje: wynagrodzenie stałe, miesięczne prowizje sprzedażowe i premie kwartalne
  • Portfel klientów
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji
  • Umowę agencyjną z najbardziej rozpoznawalną firmą ubezpieczeniową w Polsce
Benefity:
Atrakcyjne szkolenia i wydarzenia biznesowe
Pakiet zniżek u partnerów Grupy PZU
Akcje promocyjne i konkursy z wartościowymi nagrodami
Elastyczny czas pracy
Zniżki na ubezpieczenia majątkowe
Jak wygląda rekrutacja:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.