Oferta pracy
OKNOPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Doradca Techniczny z językiem francuskim
Oknoplast to firma polska o międzynarodowym zasięgu. Jesteśmy jedną z największych firm produkcyjno-handlowych w Polsce, zatrudniamy ponad 2000 Pracowników. Naszymi atutami są uznana marka i wysoka jakość produkowanych wyrobów. Wytwarzamy okna, drzwi i rolety o niepowtarzalnym designie.
CV wymagane
Umowa o pracę
Tryb hybrydowy
Ochmanów, Ochmanów 117
Pokaż dojazd
Mid (Średni poziom specjalizacji)
Twoje obowiązki
  • Weryfikacja dokumentacji technicznej przekazywanej przez Klientów.
  • Przygotowanie ofert i zamówień.
  • Dokonywanie niezbędnych uzgodnień w celu optymalizacji dostarczanych rozwiązań.
  • Opracowywanie i modyfikacja instrukcji technologicznych.
  • Wsparcie techniczne dla pracowników we Francji oraz Belgii.
  • Zgłaszanie błędów systemowych oraz nadzór nad ich eliminowaniem.
Nasze oczekiwania
  • Znajomość języka francuskiego min B2.
  • Wysokie kompetencje analityczne.
  • Orientacja na Klienta.
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, skrupulatność.
  • Dobra znajomość obsługi komputera.

Mile widziane:

  • Znajomość programów specjalistycznych Auto Cad.
  • Doświadczenie w branży stolarki okiennej.
Wymagane języki:

Język francuski - średniozaawansowany

Co oferujemy
  • Pracę w firmie będącej liderem w zakresie rozwoju produktu, która jest społecznie i ekologicznie odpowiedzialna.
  • Ciekawą i rozwojową pracę umożliwiającą budowanie relacji z klientem.
  • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki szerokiemu pakietowi szkoleń.
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej w wewnętrznych strukturach organizacji w obszarze liderskim lub eksperckim.
  • Rozwój kompetencji technicznych w tym udział w prestiżowych targach branżowych.
  • Rynkowe wynagrodzenie.
  • Przyjazne środowisko pracy w tym dostęp do szerokiego pakietu benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie kart sportowych itd.).
  • Zachowanie równowagi praca - życie prywatne.
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym (3 dni w tygodniu home-office, 2 dni w tygodniu w siedzibie firmy).
Benefity:
Prywatna opieka medyczna
Świeże owoce w biurze
Niekorporacyjna atmosfera
Jak wygląda rekrutacja:

ETAP 1

Wybierz ofertę, która Cię interesuje i wyślij nam swoje CV.

ETAP 2

Rozmowa telefoniczna

Po analizie dokumentów aplikacyjnych, jeśli Twoje CV będzie spójne z potrzebami firmy, skontaktujemy się z Tobą, aby dowiedzieć się czegoś więcej o Tobie:) Zapytamy o Twoje doświadczenie zawodowe i o podstawowe kompetencje związane ze stanowiskiem, o które się ubiegasz.

ETAP 3

Spotkanie rekrutacyjne

Spotka się z Tobą w naszym biurze Specjalista ds. Personalnych, abyśmy mogli jeszcze lepiej Cię poznać. Być może poprosi Cię o wykonanie testów manualnych, weryfikujących Twoje zdolności. Będzie też przestrzeń, abyś dowiedział się czegoś więcej o naszej firmie – osoba prowadząca spotkanie opowie Ci o tym, co istotne i chętnie odpowie na Twoje pytania.

ETAP 4

Oferta

Jeśli obie strony są zainteresowane współpracą, złożymy Ci ofertę, a kolejny ruch należy do Ciebie:)

Wymagana treść zgody na użycie danych osobowych do celów rekrutacyjnych:

Przesłanie do Oknoplast Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej Oknoplast Sp. z o.o.) z siedzibą w Ochmanowie, Ochmanów 117, 32-003 Podłęże danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Oknoplast Sp. z o.o. celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Oknoplast Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Ochmanowie, Ochmanów 117, 32-003 Podłęże.

Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest dostępnych na https://oknoplast.com.pl/prywatnosc/klauzula-informacyjna-dla-kandydata-do-pracy-na-podstawie-umowy-o-prace/