Powiększ litery:
A+
A-
string
Otwórz
Oferta ważna do: 22.05.2024 (25 dni)
Oferta pracy
PHINANCE SPÓŁKA AKCYJNA
Doradca Klienta w Branży Finansowej
Biuro Phinance S.A. we Wrocławiu rekrutuje! Jesteśmy największą, niezależną firmą doradztwa finansowego w Polsce, która już od 20 lat zapewnia kompleksowe usługi finansowe dla firm oraz klientów indywidualnych. Dołącz do zespołu doradców, którzy w praktyce pomagają podejmować decyzje finan
Top oferta
Pełny etat
CV niewymagane
Jednoosobowa działalność gospodarcza
Tryb hybrydowy
Doświadczenie: poniżej roku
Twoje obowiązki
  • Prowadzenie konsultacji (na żywo lub on-line) w zakresie finansów osobistych z klientem indywidualnym lub biznesowym
  • Kompleksowa obsługa klientów oraz planowanie finansowe zgodnie z europejskimi standardami
  • Pośrednictwo w zawieraniu umów finansowych
  • Długoterminowa obsługa oraz stała relacja z klientami
  • Udział w wewnętrznych szkoleniach (na początku kilka godzin dziennie)
  • Stały rozwój kwalifikacji i uzupełnianie wiedzy w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi
Nasze oczekiwania
  • Nastawienia na rozwój osobisty oraz samodoskonalenia
  • Samodzielności w działaniu oraz samodyscypliny
  • Umiejętności kontaktu z drugą osobą
  • Nastawienia na efekt pracy, a nie ilość czasu w niego włożony
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w finansach lub sprzedaży
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
Co oferujemy
  • Wynagrodzenie: podstawa oraz prowizja
  • Wsparcie Kierownika na każdym z etapów wdrożenia
  • Możliwość połączenia swojego rozwoju zawodowego z dalszym studiowaniem
  • Przejrzysta ścieżka kariery - awanse zdobywasz, a nie dostajesz
  • Elastyczne godziny pracy
  • Etap wdrożenia, który całkowicie przygotuje Cię do rozpoczęcia pracy z klientem
  • Ogólnopolskie szkolenia, warsztaty oraz wyjazdy integracyjne
  • Obszerna dawka wiedzy na temat finansów osobistych, w tym: ubezpieczeń, kredytów, inwestycji
  • Gwarantowany dostęp do klientów - sami zapewniamy Ci klientów, nie musisz pozyskiwać ich wyłącznie na własną rękę
  • Bardzo duża ilość konkursów motywacyjnych
  • Możliwość zdobycia licencji KNF
Wymagana treść zgody na użycie danych osobowych do celów rekrutacyjnych:

Zgoda wyświetli się po kliknięciu w link do formularza rekrutacyjnego.