Oferta pracy
PHINANCE SPÓŁKA AKCYJNA
Doradca Klienta w Branży Finansowej
W Phinance zapewniamy profesjonalne doradztwo finansowe klientom już od 20 lat. Oferujemy ponad 970 produktów w 45 oddziałach w całej Polsce. Jako jedna z największym firm pośrednictwa finansowego w kraju, dajemy doskonałe możliwości rozwoju naszym pracownikom.
Pełny etat
CV niewymagane
Umowa zlecenie
Tryb hybrydowy
Warszawa, ul. Jana Sobieskiego 104
Pokaż dojazd
Doświadczenie: poniżej roku
Twoje obowiązki
  • Analiza potrzeb klienta indywidualnego/biznesowego (prowadzenie konsultacji na żywo/online w zakresie finansów osobistych)
  • Analiza umów, które klienci już mają – ocena opłacalności
  • Doradztwo w zakresie produktów finansowych
  • Pozyskiwanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientem
  • Dbałość o standardy obsługi Klienta oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy Phinance
  • Praca na systemie CRM
Nasze oczekiwania
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B mile widziane
  • Doświadczenie w pracy z klientem
Co oferujemy
  • Możesz pracować w pełnym zakresie godzin lub możesz traktować tę pracę jako zajęcie dodatkowe (praca studencka, praca dodatkowa)
  • Część pracy możesz wykonywać w biurze, pozostałą część zdalnie (np. w domu)
  • Godziny pracy są elastyczne
  • Wdrażamy Cię od zera, masz opiekę mentora, z którym ustalasz kierunek Twojego rozwoju, aby Twoje zarobki rosły systematycznie
  • Dostęp do wewnętrznej bazy klientów
  • Umowa, która daje Ci najwyższy zysk netto z zarobionych pieniędzy – współpraca na działalności gospodarczej, statusie studenta lub na umowie-zlecenie.
  • Wynagrodzenie: podstawa + prowizje
  • Liczne konkursy motywacyjne organizowane przez naszych partnerów. Bądź najlepszy w tym co robisz i zwiedzaj z nami kawał świata!
  • Pracę wśród młodych ludzi, którzy tworzą fantastyczny zespół nie tylko w murach biura – wiemy, że wspierający się team to podstawa!
  • Najbardziej profesjonalny system szkoleń finansowych na rynku jakiego nie znajdziesz w żadnej innej firmie - od podstaw wyszkolą Ciebie najlepsi ludzie z branży, o których bije się rynek finansowy!
  • Dalszy rozwój w oparciu o różne możliwe ścieżki kariery, pomoc w dopasowaniu drogi rozwoju do Twoich indywidualnych preferencji.
  • Możliwość skorzystania z Multisportu
  • Zniżki pracownicze na produkty finansowe
Wymagana treść zgody na użycie danych osobowych do celów rekrutacyjnych:

Treść wyświetli się po kliknięciu ,,aplikuj"