Otwórz
Ogłoszenie archiwalne

Ogłoszenie, którego szukasz jest już w archiwum. Sprawdź podobne oferty:

Oferta archiwalna

EVEREST FINANSE SPÓŁKA AKCYJNA
Doradca klienta
Umowa o pracę: 385 - 6800 brutto miesięcznie
Everest Finanse S.A. jest właścicielem rozpoznawanej, cenionej i nagradzanej marki Bocian Pożyczki®. Bocian Pożyczki to jeden z największych graczy na polskim rynku home credit, oferujący swoim klientom pieniądze w najbardziej dogodnym dla nich miejscu – w ich własnym domu!
Top oferta
Niepełny etat
CV niewymagane
Umowa zlecenie
Praca zdalna
Doświadczenie: poniżej roku
Twoje obowiązki
  • udzielanie pożyczek w domu klienta - oznacza to, że będziesz musiał udać się do domu klienta, aby ocenić jego zdolność kredytową. W trakcie tej wizyty przedstawisz mu ofertę oraz podejmiesz decyzję o tym czy podpisać z danym klientem umowę czy też nie (pomożemy Ci w tym - mamy do tego specjalną funkcjonalność w systemie).
  • odbiór rat pożyczki - po podpisaniu umowy z nowym klientem rozpoczniesz jego obsługę, która polega na cotygodniowym odbiorze rat. Każdego klienta musisz odwiedzić raz w tygodniu.
  • pozyskiwanie nowych klientów - kontakty do klientów zainteresowanych pożyczką otrzymasz z Infolinii. Na Infolinię klienci trafią dzięki Twoim działaniom marketingowym (ulotkowanie i plakatowanie), a także dzięki reklamie w TV. Jeżeli będziesz chciał zarabiać więcej, możesz pozyskiwać nowych klientów samodzielnie, np. poprzez polecenia i rekomendacje od obecnych klientów.

Nasze oczekiwania
  • chęć podjęcia pracy dodatkowej
  • optymizm w działaniu i umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
Co oferujemy
  • wynagrodzenie wypłacane co tydzień - prowizję wypłacamy w każdym tygodniu pracy.
  • atrakcyjne wynagrodzenie - oferujemy jedne z najlepszych warunków finansowych w branży (płacimy za podpisanie umowy, odbiór rat oraz dodatkowo premię za wykonanie planu zbiórek) - szacunkowe zarobki możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej.
  • praca w Twoim miejscu zamieszkania - będziesz obsługiwać klientów w obrębie Twojego miejsca zamieszkania.
  • karta SIM z nielimitowanymi połączeniami - otrzymasz kartę SIM, w której partycypujesz kwotą 5 zł, dzięki czemu możesz rozmawiać do woli nie tylko z Klientami, ale również wykorzystywać ją do rozmów prywatnych.
  • ubezpieczenie grupowe - masz możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach – nawet jeżeli na pracę dla nas poświęcasz jedynie kilka godzin tygodniowo.
  • standard wdrożenia na stanowisko - każdy nowy doradca korzysta z materiałów szkoleniowych oraz pracuje wspólnie z przełożonym w pierwszych tygodniach od zatrudnienia.
  • szkolenia i rozwój - będziesz miał dostęp do platformy e-learningowej, gdzie zamieszczone są kursy dla naszych doradców. Dodatkowo organizujemy szkolenia stacjonarne w naszych oddziałach. Ci, którzy chcą się dalej rozwijać, mogę wziąć udział w ogólnopolskim programie rozwojowym Akademii Menedżera, która jest szansą na poszerzenie kompetencji.
  • możliwość awansu i długotrwałej współpracy - połowa z naszych kierowników zaczynało pracę właśnie jako doradca. Możliwość awansu jest więc bardzo realna.