Otwórz
Ogłoszenie archiwalne

Ogłoszenie, którego szukasz jest już w archiwum. Sprawdź podobne oferty:

Oferta archiwalna

"EURO - NET" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Doradca Klienta
Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji działa ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce i Contact Center.
CV wymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Wrocław, Długa 34
Pokaż dojazd
Doświadczenie: poniżej roku
Twoje obowiązki

Jako ekspert doradzasz Klientom przy wyborze sprzętów i produktów z branży RTV/AGD. Dbasz o porządek na sali sprzedaży oraz o odpowiednią ekspozycję towaru. Tworzysz firmę będącą liderem w swojej branży!

Nasze oczekiwania
  • masz wiedzę odnośnie produktów RTV, AGD lub interesujesz się nowinkami technologicznymi,
  • masz minimum średnie wykształcenie,
  • jesteś otwarty na zmiany i chcesz się rozwijać,
  • łatwo nawiązujesz kontakty i lubisz pracę z ludźmi,
  • chętnie się uczysz i potrafisz dzielić się wiedzą,
  • angażujesz się w powierzone zadania i można na Tobie polegać.
Co oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premię bez limitu – zależną od wyników sprzedaży,
  • prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę,
  • współfinansowanie benefitów pracowniczych (w tym karty MultiSport) oraz konkursy dla pracowników i ich rodzin,
  • rozwinięty system szkoleń (wstępnych, producenckich, sprzedażowych i menedżerskich),
  • jasną i przejrzystą ścieżkę awansu,
  • wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu,
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.
Benefity:
Niekorporacyjna atmosfera
Prywatna opieka medyczna