J.S. HAMILTON POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Akredytowany Próbkobiorca (Branża Paliw i Chemikaliów)
Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.
Przejdź do profilu pracodawcy.
Praca zmianowa
CV wymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Gdynia, ul. Chwaszczyńska 180
Pokaż dojazd
Doświadczenie niewymagane
Zakres obowiązków
  • Pobór próbek węgla oraz biomasy zgodnie z normami PN oraz ISO w portach Szczecin
  • Pobór próbek paliw ciekłych
Nasze kryteria

Jesteś osobą, która ceni sobie porządek, dokładność i dbałość o najwyższe standardy?. Poszukujesz stabilnej pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowych oraz dysponujesz większą ilością czasu, aby móc pracować w ruchomym czasie pracy? (3 zmiany, grafik planowany na min. tydzień wcześniej) to zaaplikuj do nas.

Jesteśmy uznaną firmą specjalizującą się m.in. w poborze próbek węgla, biomasy oraz paliw ciekłych. Poszukujemy do naszego obszaru zdecydowanej osoby na długofalową współpracę której zależy na przewidywalności zadań, chce czuć realny wpływa swoich działań na biznes oraz lubi pracę w terenie i jeździć autem.

Pobory odbywają się na terenie portu w Szczecinie po kompleksowym odbyciu niezbędnych szkoleń które gwarantujemy oraz przy użyciu naszych wyspecjalizowanych narzędzi.

Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samochód służbowy
  • Pełen cykl szkoleniowy (niezbędny, aby rozpocząć samodzielną pracę)
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • Polisa ubezpieczeniowa
  • Benefity z ZFŚS (m.in. dofinansowanie do wczasów pod gruszą)
  • Dofinansowanie do karty multisport
  • Bezpłatne i anonimowe wsparcie psychologiczne dla naszych pracowników oraz najbliższej rodziny
  • Możliwość samodzielnej i darmowej nauki języka angielskiego poprzez dedykowaną platformę językową
Umiejętności:
elastyczność czasowa
sprawność fizyczna
Benefity:
Prywatna opieka medyczna
Niekorporacyjna atmosfera
bezpłatny i anonimowy dostęp do wsparcia psychologicznego
dofinansowanie do karty multisport
samochód służbowy
darmowy dostęp do największej platformy językowej
benefity z ZFŚS (dofinansowanie do wczasów pod gruszą)
polisa ubezpieczeniowa
Jak wygląda rekrutacja:
  • wybór CV
  • kontakt telefoniczny z wybranymi osobami
  • ustalenie szczegółów współpracy (stawka, data rozpoczęcia)
  • zatrudnienie
Wymagana treść zgody na użycie danych osobowych do celów rekrutacyjnych:

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez J. S. Hamilton Poland Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z polityką ochrony danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do czasu zakończenia rekrutacji.