PARTNER OF PROMOTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Account Executive (AE)/ Specjalista ds. PR i organizacji eventów
Partner of Promotion Sp.z o.o. Agencja PR nr 1 w Polsce
CV wymagane
Umowa o pracę
Jednoosobowa działalność gospodarcza
Praca stacjonarna
Mid (Średni poziom specjalizacji)
Twoje zadania:
  • realizacja międzynarodowych kampanii informacyjno-promocyjnych,
  • przygotowywanie materiałów prasowych, współpraca z mediami,
  • organizacja targów, misji gospodarczych, konferencji – zarówno w Polsce, jak i za granicą,
  • współpraca z influencerami,
  • tworzenie budżetów i harmonogramów,
  • zlecanie produkcji materiałów promocyjnych.

Nasze wymagania:
  • minimum dwuletnie doświadczenie w branży PR, marketingu lub dziennikarstwie,
  • „lekkie pióro”,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Wymagane języki:

Język angielski - średniozaawansowany

Co oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną stałą formę umowy,
  • wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i wiedzy,
  • rozwój zawodowy w agencji PR #1 w Polsce,
  • pracę w zgranym i wspierającym się zespole.
Wymagana treść zgody na użycie danych osobowych do celów rekrutacyjnych:

Przypominamy o dopisaniu w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzanych danych osobowych w ramach realizacji procesu rekrutacji znajdują się pod adresem: