Otwórz
Ogłoszenie archiwalne

Ogłoszenie, którego szukasz jest już w archiwum. Sprawdź podobne oferty:

Oferta archiwalna

Circle K Polska Sp. z o.o.
Zastępca Kierownika Stacji - Circle K - Piotrków Trybunalski
TY TROSZCZYSZ SIĘ O KLIENTÓW, MY TROSZCZYMY SIĘ O CIEBIE. U nas każdy dzień jest ciekawy i pełny różnorodnych zadań. Nasi ludzie wyróżniają nas na tle konkurencji. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy zgraną drużyną - lubimy wyzwania i działamy zespołowo.
Przejdź do profilu pracodawcy.
Niepełny etat
CV wymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Piotrków trybunalski, Armii Krajowej 22
Pokaż dojazd
Doświadczenie: poniżej roku
Twoje obowiązki:

Szukamy osoby:

  • Zaangażowanej
  • Otwartej
  • Posiadającej doświadczenie w sprzedaży
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Główne obowiązki:

  • Zapewnienie szybkiej i przyjaznej obsługi klientów
  • Utrzymanie sklepu w doskonałym stanie
  • Sprzedaż produktów i obsługa kasy
  • Wspieranie kierownika w codziennej pracy i pomoc w zarządzaniu zespołem
Nasze oczekiwania:
  • Utrzymanie sklepów w doskonałym stanie
Co oferujemy?
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie obejmujące podstawę oraz premie i dodatki
  • System premiowy od pierwszego dnia pracy, dodatki za święta i zmiany nocne
  • Bogaty pakiet socjalny m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, karnet sportowy, bony okolicznościowe, pożyczki, zapomogi, zniżki pracownicze na towary oraz usługi oferowane na stacji
  • Grafik umożliwiający pogodzenie pracy z nauką lub innymi obowiązkami
  • Liczne, wartościowe szkolenia (wliczone w czas pracy), umożliwiające rozwój oraz awanse
  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami, imprezy integracyjne
  • Pracę w zgranym zespole!

Podoba Ci się? Więc zdecydowanie powinniśmy porozmawiać!
Czekamy na Twoje CV.

Benefity:
• Możliwość awansu i kontynuowania dalszej kariery w firmie
• Liczne, wartościowe szkolenia umożliwiające rozwój (wliczone w czas pracy)