Otwórz
Ogłoszenie archiwalne

Ogłoszenie, którego szukasz jest już w archiwum. Sprawdź podobne oferty:

Oferta archiwalna

LIRECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Technik Konserwator
Nasza firma od ponad 14 lat specjalizuje się i zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę nieruchomości. Długoletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować najwyższe standardy pracy. Gwarantujemy naszym Klientom pełną satysfakcję oraz niezawodną obsługę i opiekę.
Pełny etat
CV niewymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Gdynia
Doświadczenie: poniżej roku
Twoje obowiązki:

W naszej firmie odpowiedzialny będziesz za:

  • Konserwację, przeglądy i obsługę instalacji w budynku administracji publicznej;
  • Wykonywanie drobnych prac naprawczych;
  • Nadzór i konserwacja nad urządzeniami centralnego ogrzewania.

Nasze oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Samodzielność, dokładność i odpowiedzialność.

Co oferujemy?

  • Stabilną pracę w miłej atmosferze;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowej wiedzy;
  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Regularne i terminowe wynagrodzenie;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.