Otwórz
Ogłoszenie archiwalne

Ogłoszenie, którego szukasz jest już w archiwum. Sprawdź podobne oferty:

Oferta archiwalna

GRAFTON RECRUITMENT Sp. z o.o.
Starszy księgowy / starsza księgowa
Umowa o pracę: 10000 - 12000 brutto miesięcznie
Grafton Recruitment jest międzynarodową agencją doradczą działającą w obszarze HR, zajmującą się rekrutacją specjalistów oraz kadry zarządzającej średniego szczebla.
Przejdź do profilu pracodawcy.
CV wymagane
Umowa o pracę
Tryb hybrydowy
Warszawa, Rondo Ignacego Daszyńskiego 1
Pokaż dojazd
Senior (Starszy specjalista)
Twoje obowiązki

Dla jednego z naszych międzynarodowych klientów z siedzibą w Warszawie, lidera w swojej branży, poszukujemy specjalisty na stanowisko starszego księgowego.

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • sporządzanie deklaracji VAT i CIT, kalkulacje WHT
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych
  • wsparcie głównej księgowej w przygotowywaniu sprawozdań finansowych, raportów, miesięcznych bilansów, rachunków wyników
  • udział w zamknięciach miesiąca i roku
  • współpraca z zespołami z centrum usług wspólnych (w tym pomoc w ulepszaniu procesów księgowych)
Nasze oczekiwania
  • co najmniej 3 lata doświadczenia w księgowości polskich spółek
  • płynny angielski (B2+)
  • solidna wiedza nt. polskich standardów rachunkowości i podatków (głównie VAT)
  • chęć pracy z biura co najmniej 2 razy w tygodniu (lokalizacja: południe Warszawy - okolice Pyr/Mysiadła)
Wymagane języki:

Język angielski - średniozaawansowany

Co oferujemy
  • możliwość pracy hybrydowej
  • ubezpieczenie medyczne
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • możliwość brania udziału w licznych wewnętrznych projektach i inicjatywach (np. ekologicznych)
Jak wygląda rekrutacja:

Wszystko wyjaśnimy podczas spotkania, możesz zadawać tyle pytań, ile potrzebujesz.

Wymagana treść zgody na użycie danych osobowych do celów rekrutacyjnych:

Aplikując na stanowisko wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Grafton Recruitment sp. z o.o. („Grafton”) Twoich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu oraz innych wprowadzonych przeze Ciebie do systemu dokumentach w celu ich umieszczenia w bazie danych kandydatów prowadzonej przez Grafton oraz ich wykorzystania do obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Grafton poprzez ich przyporządkowanie do ofert zatrudnienia przekazywanych Grafton przez potencjalnych pracodawców, w zgodzie z naszą Polityka przetwarzania i ochrony danych.