Powiększ litery:
A+
A-
string
Otwórz
Ogłoszenie archiwalne

Ogłoszenie, którego szukasz jest już w archiwum. Sprawdź podobne oferty:

Oferta archiwalna

"SOKOŁÓW - NET" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Sprzedawca
Ponad 300 Sklepów Firmowych zlokalizowanych na terenie całego kraju czyni Firmę "Sokołów - Net" posiadaczem jednej z największych sieci delikatesów tej branży w Polsce.
Pełny etat
CV niewymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Warszawa, Światowida 16
Pokaż dojazd
Doświadczenie: poniżej roku
Twoje obowiązki:
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Dbanie o estetyczny wygląd i czystość w sklepie
  • Właściwy sposób ekspozycji towarów
Nasze oczekiwania:
  • Rzetelność i uczciwość
  • Chęć nauki
  • Zaangażowanie
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
Co oferujemy?
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie motywacyjne zawierające m. in. premie i prowizje, zawsze na czas, o to nie musisz się martwić
  • Stabilność zatrudnienia
  • Kompleksowy pakiet szkoleń
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Możliwość uczestnictwa w programie PPK (Pracownicze Plany Kapitałowe)
  • Dodatkowe świadczenia dla pracowników: karty przedpłacone, opieka medyczna Medicover od 1 zł oraz ubezpieczenie na życie.
Wymagana treść zgody na użycie danych osobowych do celów rekrutacyjnych:

„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sokołów Net Sp. z o.o. z siedzibą w Osiu, przy ul. Dworcowa 8 A moich danych osobowych zawartych w przesłanym/złożonym przeze mnie cv/liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia i realizacji procesu rekrutacji na stanowisko na które dotyczy moja aplikacja zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”

Odkryj bazę wiedzy

Chcesz być na bieżąco ?

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o najnowszych ofertach pracy oraz wpisach w bazie wiedzy!