Powiększ litery:
A+
A-
string
Otwórz
Oferta ważna do: 13.03.2024 (17 dni)
Oferta pracy
ONE HOUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Specjalista ds. Kadr
Jesteśmy ONE House. All for marketing. https://one-house.pl/ ONE House to Grupa Kapitałowa składająca się z kilku spółek, która w jednym miejscu oferuje kompleksowe usługi we wszystkich obszarach komunikacji marketingowej: Strategy, Creative, Media, Digital, Brand Activation i Production. Wszystko po to, by odpowiadać na każdą marketingową potrzebę naszych klientów. W związku z dynamicznym rozwojem ONE House poszukujemy talentów, które dołączą do naszego zespołu. 🚀 Zapraszamy Cię na pokład! 🚀
Pełny etat
CV niewymagane
Jednoosobowa działalność gospodarcza
Umowa o pracę
Tryb hybrydowy
Warszawa, ul. Bobrowiecka 8
Pokaż dojazd
Mid (Średni poziom specjalizacji)
Twój zakres obowiązków
  • Twoim zadaniem będzie zaopiekowanie się obszarem kadrowym w Spółce.
  • Na co dzień będziesz odpowiedzialny za bieżąca obsługę kadrową całej Grupy Kapitałowej - 100 osób (przygotowywanie umów; zaświadczeń, monitorowanie i ewidencja składaków wynagrodzeń – czas pracy, urlopy, zwolnienia lekarskie; ważność badań lekarskich, szkoleń BHP; prowadzenie akt osobowych itp.).
  • Będziesz koordynować, monitorować i zarządzać współpracą z zewnętrznym biurem rachunkowym w zakresie wprowadzania danych do systemu kadrowo-płacowego, naliczania płac, przygotowywania rozliczeń, sprawozdawczości i dokumentacji ZUS i innych.
  • Ważne, abyś na bieżąco monitorował/a zmiany w przepisach Kodeksu Pracy, ZUS, PDOF.
  • Będziesz odpowiedzialny/a za tworzenie raportów i zestawień kadrowych.
Nasze wymagania
  • Kluczowe jest dla nas Twoje doświadczenie w dziale kadr.
  • Masz minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku?
  • Posiadasz praktyczną znajomość przepisów prawa, ubezpieczeń społecznych i podatkowych.
  • Płynnie posługujesz się programami kadrowymi i posiadasz praktyczną znajomość programu Enova365 (warunek konieczny)
  • Potrafisz biegle posługiwać się programami MS Office w szczególności Excel.
  • Posiadasz samodzielnie odpowiednio zarządzić swoim czasem pracy i efektywnie ustawić priorytety.
  • Stale dbasz o aktualizację swojej wiedzy na temat przepisów prawnych i zmian w zakresie kadrowym.
  • Jesteś osobą odpowiedzialną i zaangażowaną w wykonywanie powierzonych zadań.
  • Planujesz z wyprzedzeniem i jesteś gotowa/y na niespodzianki.
  • Samodzielność, otwartość, komunikatywność. To właśnie Twoje cechy!

To właśnie Ciebie szukamy!

To oferujemy
  • Formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich preferencji UOP lub B2B.
  • Stabilne stanowisko w prężnie rozwijającej się organizacji z polskim kapitałem.
  • Pracę w komfortowym biurze przy ul. Bobrowieckiej (Mokotów), z dostępem do strefy relaksu z fotelami do masażu oraz pokojem gier.
  • Wsparcie zespołu, nie tylko podczas onboardingu.
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę w biurze i pracę w gronie zgranych, profesjonalnych, kreatywnych i otwartych osób.
  • Elastyczność czasu pracy - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance.
  • Lekcje języka angielskiego w trakcie pracy,
  • Pracę w trybie hybrydowym (3 dni office / 2 dni HO).
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny .
  • Zajęcia jogi w biurze
Benefity:
Dofinansowanie nauki języków
Prywatna opieka medyczna
Strefa relaksu
Program rekomendacji pracowników
Świeże owoce w biurze
Wyprawka dla dziecka