Powiększ litery:
A+
A-
string
Otwórz
Oferta ważna do: 13.03.2024 (17 dni)
Oferta pracy
ONE HOUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Specjalista ds. kadr i płac / HR & Payroll Specialist
Grupa Kapitałowa ONE House to Grupa spółek, która w jednym miejscu oferuje kompleksowe usługi we wszystkich obszarach komunikacji marketingowej: Strategy, Creative, Media, Digital, Brand Activation i Production. Wszystko po to, by odpowiadać na każdą marketingową potrzebę swoich klientów. ONE House. All for marketing.
Pełny etat
CV wymagane
Jednoosobowa działalność gospodarcza
Tryb hybrydowy
Warszawa, ul. Bobrowiecka 8
Pokaż dojazd
Mid (Średni poziom specjalizacji)
Twoje zadania

Posiadasz doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej? Poszukujesz miejsca pracy, gdzie atmosfera i relacje międzyludzkie są kluczową wartością? Miejsca gdzie będziesz mógł/a zaimplantować nowe, ciekawe rozwiązania? Chcesz pełnić samodzielne stanowisko i mieć realny wpływ na funkcjonowanie biznesu i jego rozwój w ramach dużej grupy kapitałowej i ciekawej branży?

Zapraszamy Cię na pokład ONE House!

Twoim zadaniem będzie samodzielne prowadzenie wewnętrznej komórki kadrowo-płacowej.

  • Na co dzień będziesz odpowiedzialny/a za bieżąca obsługę kadrowo-płacową całej Grupy Kapitałowej (przygotowywanie umów; zaświadczeń, monitorowanie i ewidencja składaków wynagrodzeń – czas pracy, urlopy, zwolnienia lekarskie; ważność badań lekarskich, szkoleń BHP; prowadzenie akt osobowych itp.).
  • Będziesz koordynować, monitorować i zarządzać współpracą z zewnętrznym biurem rachunkowym w zakresie wprowadzania danych do systemu kadrowo-płacowego, naliczania płac, przygotowywania rozliczeń, sprawozdawczości i dokumentacji ZUS i innych.
  • Ważne, abyś na bieżąco monitorował/a zmiany w przepisach Kodeksu Pracy, ZUS, PDOF.
  • Będziesz odpowiedzialny/a za tworzenie raportów i zestawień kadrowych.
  • Do Twoich codziennych zadań będzie również należała bezpośrednia współpraca z pozostałymi działami.

Wymagania konieczne do podjęcia pracy na stanowisku
  • Kluczowe jest dla nas Twoje doświadczenie w dziale kadr i płac. Masz minimum 4 lat doświadczenia na podobnym stanowisku?
  • Posiadasz praktyczną znajomość przepisów prawa, ubezpieczeń społecznych i podatkowych.
  • Płynnie posługujesz się programami kadrowymi, znajomość programu Enova365 będzie dodatkowym atutem.
  • Potrafisz biegle posługiwać się programami MS Office w szczególności Excel.
  • Posiadasz samodzielnie odpowiednio zarządzić swoim czasem pracy i efektywnie ustawić priorytety.
  • Jesteś osobą odpowiedzialną i zaangażowaną w wykonywanie powierzonych zadań.
  • Planujesz z wyprzedzeniem i jesteś gotowy/a na niespodzianki.
  • Samodzielność, otwartość, komunikatywność. To właśnie Twoje cechy!

To właśnie Ciebie szukamy!

Oferujemy
  • Formę zatrudnienia - B2B.
  • Stabilne stanowisko w prężnie rozwijającej się organizacji z polskim kapitałem.
  • Pracę w komfortowym biurze przy ul. Bobrowieckiej (Mokotów), z dostępem do strefy relaksu z fotelami do masażu oraz pokojem gier.
  • Wsparcie całego zespołu, nie tylko podczas onboardingu.
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę w biurze i pracę w gronie zgranych, profesjonalnych, kreatywnych i otwartych osób.
  • Elastyczność czasu pracy - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance.
  • Pracę w trybie hybrydowym (3 dni office / 2 dni HO).
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny.
  • Zajęcia języka angielskiego w godzinach pracy.
  • Dostęp do platformy eTutor - platformy nauki języka angielskiego.

Brzmi ciekawie? Prześlij nam swoje CV, spotkamy się i porozmawiamy o możliwościach współpracy.

Wymagana treść zgody na użycie danych osobowych do celów rekrutacyjnych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ONE House Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).