Otwórz
Ogłoszenie archiwalne

Ogłoszenie, którego szukasz jest już w archiwum. Sprawdź podobne oferty:

Oferta archiwalna

GRAFTON RECRUITMENT Sp. z o.o.
Solution Consultant (Specjalista IT)
Umowa o pracę: 15000 - 20000 brutto miesięcznie
Grafton Recruitment jest międzynarodową agencją doradczą działającą w obszarze HR, zajmującą się rekrutacją specjalistów oraz kadry zarządzającej średniego szczebla.
Przejdź do profilu pracodawcy.
CV wymagane
Umowa o pracę
Praca zdalna
Tryb hybrydowy
Warszawa, Rondo Ignacego Daszyńskiego 1
Pokaż dojazd
Mid (Średni poziom specjalizacji)
Twoje obowiązki

Szukamy osoby doświadczonej w roli konsultanta, idealnie kogoś kto pracował z technologiami JVM.

Nasze oczekiwania
  • budowa "custom code solutions" w Groovy opartego o framework napisany w Javie
  • rozwiązanie służy do lokalizowania dzieł sztuki w instytucjach
  • Groovy, Java, Maven, Git, IDE, Continuous Integration, HTML/CSS, HTTP, Linux

Wymagane języki:

Język angielski - średniozaawansowany

Co oferujemy
  • Premia roczna,
  • Opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie,
  • Praca może być w pełni zdalna

Benefity:
Prywatna opieka medyczna
Jak wygląda rekrutacja:

Chętnie opowiemy wszystko na spotkaniu. Odpowiemy na wszystkie pytania!

Wymagana treść zgody na użycie danych osobowych do celów rekrutacyjnych:

Aplikując na stanowisko wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Grafton Recruitment sp. z o.o. („Grafton”) Twoich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu oraz innych wprowadzonych przeze Ciebie do systemu dokumentach w celu ich umieszczenia w bazie danych kandydatów prowadzonej przez Grafton oraz ich wykorzystania do obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Grafton poprzez ich przyporządkowanie do ofert zatrudnienia przekazywanych Grafton przez potencjalnych pracodawców, w zgodzie z naszą Polityka przetwarzania i ochrony danych.