Powiększ litery:
A+
A-
string
Otwórz
Ogłoszenie archiwalne

Ogłoszenie, którego szukasz jest już w archiwum. Sprawdź podobne oferty:

Oferta archiwalna

GRAFTON RECRUITMENT Sp. z o.o.
Rekrutacja - bezpłatne szkolenie w Akademii Umiejętności Komputerowych
Projekt skierowany do osób pracujących w wieku 18+, które pracują lub mieszkają na terenie subregionu centralnego województwa śląskiego.
Przejdź do profilu pracodawcy.
CV niewymagane
Umowa dowolna
Katowice
Doświadczenie: poniżej roku
Twoje obowiązki:

Trwa rekrutacja na bezpłatne szkolenia dla osób pracujących.

AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI KOMPUTEROWYCH - dostępne tematy szkoleń:

1. Zarządzanie obiegiem dokumentów elektronicznych

2. Organizacja i zarządzanie pracą zdalną

3. Tworzenie i rozwój rozwiązań chmurowych

4. Zabezpieczanie danych firmy

Nasze oczekiwania:

Projekt skierowany do osób pracujących w wieku 18+, które pracują lub mieszkają na terenie subregionu centrlanego województwa śląskiego.

Co oferujemy?

Każde szkolenie:

  • trwa 24 godziny lekcyjne online (podzielone na sloty),
  • kończy się egzaminem,
  • zapewnia materiały szkoleniowe,
  • daje możliwość uzyskania certyfikatu nabycia kwalifikacji.
Jak wygląda rekrutacja:

Rekrutacja jest prowadzona w trybie ciągłym. Liczba miejsc ograniczona.

Wymagana treść zgody na użycie danych osobowych do celów rekrutacyjnych:

Aplikując na stanowisko wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Grafton Recruitment sp. z o.o. („Grafton”) Twoich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu oraz innych wprowadzonych przeze Ciebie do systemu dokumentach w celu ich umieszczenia w bazie danych kandydatów prowadzonej przez Grafton oraz ich wykorzystania do obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Grafton poprzez ich przyporządkowanie do ofert zatrudnienia przekazywanych Grafton przez potencjalnych pracodawców, w zgodzie z naszą Polityka przetwarzania i ochrony danych.

Odkryj bazę wiedzy

Chcesz być na bieżąco ?

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o najnowszych ofertach pracy oraz wpisach w bazie wiedzy!