ZAKŁAD WYKONAWSTWA SIECI ELEKTRYCZNYCH RZESZÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
PROJEKTANT
Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Rzeszów Sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i realizacji obiektów elektroenergetycznych
CV wymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Rzeszów, ul. Przemysłowa 1
Pokaż dojazd
Doświadczenie: 1 – 3 lata
Twoje obowiązki

  • opracowywanie dokumentacji projektowej w zakresie sieci napowietrznych, kablowych i stacji elektroenergetycznych (obwody pierwotne lub/i wtórne) różnych napięć lub
  • opracowywanie dokumentacji projektowej w zakresie konstrukcyjno-budowlanym,
  • wykonywanie niezbędnych obliczeń,
  • uzgadnianie dokumentacji technicznych,
  • udział w koordynacji międzybranżowej projektów,
  • udział we współpracy z inwestorem, dostawcami urządzeń i podwykonawcami,
  • nadzór autorski w zakresie sporządzonych projektów,
  • udział w opiniowaniu dostarczonych projektów i dokumentacji technicznych.

Nasze oczekiwania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Elektrotechnika lub Budownictwo),
  • uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń,
  • znajomość oprogramowania wykorzystywanego w projektowaniu konstrukcji linii
    i stacji elektroenergetycznych (obwody pierwotne lub/i wtórne) lub
  • znajomość oprogramowania wykorzystywanego w projektowaniu konstrukcji żelbetowych i stalowych oraz budynków przemysłowych,
  • doświadczenie w projektowaniu w branży elektrycznej lub konstrukcyjno-budowlanej, w tym umiejętność opracowywania projektów budowlanych, wykonawczych, powykonawczych,
  • prawo jazdy kategorii B,

Dodatkowym atutem będą:

  • znajomość j. angielskiego,
  • gotowość do zagranicznych podróży służbowych.

Co oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub dowolną formę zatrudnienia,
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń poprzez uczestnictwo w interesujących projektach,
  • podnoszenie kwalifikacji poprzez finansowanie szkoleń zawodowych, językowych i studiów, w tym podyplomowych,
  • atrakcyjne benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku i opieki nad dziećmi,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Jak wygląda rekrutacja:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wymagana treść zgody na użycie danych osobowych do celów rekrutacyjnych:

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: „Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Rzeszów Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 1, 35-105 Rzeszów moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę oraz na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Niniejszym potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną”.

Przesłanie CV i listu motywacyjnego jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją Polityki prywatności ZWSE Rzeszów Sp. z o.o., która znajduje się pod adresem www.zwse.rzeszow.pl/polityka-prywatnosci