Otwórz
Ogłoszenie archiwalne

Ogłoszenie, którego szukasz jest już w archiwum. Sprawdź podobne oferty:

Oferta archiwalna

RANDSTAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
pracownik produkcji / operator maszyn / montaż ręczny / kontrola jakości
Umowa o pracę: 3700 - 4500 brutto miesięcznie
Randstad to światowy lider doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Działamy od 1960 roku. Pomagamy kandydatom w odnajdywaniu pracy dopasowanej do potrzeb i kwalifikacji. Możemy spotkać się online lub w jednym z ponad 100 biur w Polsce. Aplikuj szybko i porozmawiajmy o pracy dla Ciebie.
Pełny etat
CV niewymagane
Umowa o pracy tymczasowej
Praca stacjonarna
Wałbrzych
Doświadczenie: poniżej roku
Twoje obowiązki:
  • praca zespołowa na linii produkcyjnej
  • branża motoryzacyjna, znana marka, nowy zakład w Wałbrzychu
  • obsługa maszyny
  • montaż ręczny
  • kontrola jakości produktu gotowego
Nasze oczekiwania:
  • dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej (6-14, 14-22, 22-6)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
Co oferujemy?
  • wynagrodzenie 4500 zł brutto + dodatki
  • dofinansowanie do obiadów
  • dofinansowanie na dojazdy
  • praca 5 dni w tygodniu (pn-pt) i wolne weekendy
  • na początek: umowa o pracę tymczasową
  • możliwość awansu (nawet już po 3 miesiącach)
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie, zniżki na zakupy
Benefity:
Prywatna opieka medyczna
ubezpieczenie na życie
dofinansowanie na dojazdy
dofinasowanie do posiłków i napojów
dofinansowanie na sport i kulturę
Jak wygląda rekrutacja:
  1. Rozmowa telefoniczna
  2. Spotkanie rekrutacyjne na terenie zakładu
  3. Jeśli dwie strony są zdecydowane, to po badaniach lekarskich
    zaczynasz pracę