Oferta pracy
DECORA SPÓŁKA AKCYJNA
Operator produkcji
Jesteśmy międzynarodową firmą produkcyjna. Jedyni w Europie mamy w ofercie podłogi i wszystkie niezbędne do nich akcesoria: podkłady, listwy i profile podłogowe pochodzące z własnej, lokalnej produkcji. Nasze produkty powstają w dwóch zakładach produkcyjnych przy współudziale ponad 600 pracowników.
CV wymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Doświadczenie: 1 – 3 lata
Twoje obowiązki
  • obsługę maszyn na linii produkcyjnej,
  • zapewnienie utrzymania parametrów technologicznych przebiegu produkcji,
  • bieżącą konserwacja i utrzymanie nadzorowanych urządzeń w pełnej sprawności,
  • dokonywanie drobnych napraw na powierzonej maszynie,
  • kontrolę jakości wykonywanych produktów zgodnie z procedurami jakościowymi.
  • pilnowanie porządku na stanowisku pracy.
Nasze oczekiwania

  • gotowość do pracy w systemie trzy zmianowym czterobrygadowym,
  • wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • doświadczenia w pracy jako operator produkcji,
  • umiejętności obsługi maszyn produkcyjnych,
  • umiejętności techniczne i manualne oraz umiejętność pracy w zespole.
Co oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • kartę Multisport,
  • konkursy i prezenty przy każdej okazji do wspólnej radości dla pracowników i ich rodzin.
  • dofinansowanie choinkowe,
  • wyprawki szkolne dla dzieci pracowników,
  • darmowy parking dla zmotoryzowanych.
Benefity:
możliwość ubezpieczenia grupowego
Prywatna opieka medyczna
karta Multisport