Powiększ litery:
A+
A-
string
Otwórz
Oferta ważna do: 24.04.2024 (4 dni)
Oferta pracy
PHILIP MORRIS POLSKA
Mechanik Utrzymania Ruchu
Szukasz pracy, która ma sens? Chcesz czuć się komfortowo, ale jednocześnie bezpiecznie? Rozwijać swój potencjał i tworzyć wspaniałe rzeczy? Teraz możesz mieć to wszystko. Dosłownie WSZYSTKO!
Top oferta
Pełny etat
CV niewymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Mid (Średni poziom specjalizacji)
Twoje obowiązki
  • Zapewnienie sprawności maszyn ze szczególnym uwzględnieniem elementów mających wpływ na bezpieczeństwo pracy
  • Prowadzenie bezpośredniej eksploatacji przydzielonych maszyn w sposób zapewniający realizację planowanej produkcji w zakresie ilości, jakości i przede wszystkim bezpieczeństwa
  • Wykonywanie ustawień i napraw w nowym parku maszynowym
  • Przygotowanie i przeprowadzanie konserwacji maszyn przy współudziale Działu Utrzymania Ruchu
Nasze oczekiwania
  • Masz wykształcenie techniczne – preferowane średnie lub wyższe o profilu mechanicznym
  • Masz doświadczenie w samodzielnej pracy na stanowisku Mechanika liniowego lub Mechanika Utrzymania Ruchu przy obsłudze procesu technologicznego,
  • Potrafisz samodzielnie ustawiać i naprawiać maszyny produkcyjne
  • Bez problemu pracujesz pod presją czasu i potrafisz dobrze organizować sobie pracę
  • Postępujesz zgodnie z instrukcjami i procedurami
  • Możesz pracować w systemie zmianowym 3-zmianowym, 4-brygadowym

Co oferujemy
  • umowę o pracę
  • nowoczesny zakład produkcyjny
  • kafeterię z benefitami do wyboru
  • 3-zmianowy, 4-brygadowy system pracy
  • Dodatek za pracę w systemie zmianowym: 425 zł brutto
  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych: 4 zł brutto do każdej godziny
  • Program szkoleń wprowadzających i rozwijających
Benefity:
Prywatna opieka medyczna
firmowa restauracja "Philipinka"
bezpłatny parking samochodowy i rowerowy
kafeteria z benefitami do wyboru
13-sta pensja
ubezpieczenie na życie
difinansowanie posiłków
pracowniczy plan emerytalny
Wymagana treść zgody na użycie danych osobowych do celów rekrutacyjnych:

Administratorem danych jest Philip Morris International w Polsce z siedzibą w Kraków 31-982, Al. Jana Pawła II 196. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.