Oferta pracy
DECORA SPÓŁKA AKCYJNA
Magazynier/Operator Wózka Widłowego
Jesteśmy międzynarodową firmą produkcyjna. Jedyni w Europie mamy w ofercie podłogi i wszystkie niezbędne do nich akcesoria: podkłady, listwy i profile podłogowe pochodzące z własnej, lokalnej produkcji. Nasze produkty powstają w dwóch zakładach produkcyjnych przy współudziale ponad 600 pracowników.
CV wymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Doświadczenie: 1 – 3 lata
Twoje obowiązki
  • kompletacja towaru zgodnie z zamówieniami Klientów,
  • obsługa wysyłek i przyjęć wyrobu gotowego,
  • transport i składowanie towarów wewnątrz zakładu,
  • wizualna kontrola jakościowa wydawanego i przyjmowanego wyrobu,
  • udział w okresowych inwentaryzacjach.
Nasze oczekiwania
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • uczciwość, dyspozycyjność, zaangażowanie oraz umiejętności pracy w zespole,
  • uprawnienia na obsługę wózków widłowych.
Co oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zawsze na czas (gwarantowana stawka godzinowa + premia),
  • prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę,
  • kartę Multisport,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • liczne szkolenia i kursy- finansowane przez firmę,
  • konkursy i prezenty przy każdej okazji do wspólnej radości dla pracowników i ich rodzin,
  • dofinansowanie choinkowe,
  • wyprawki szkolne dla dzieci pracowników,
  • parking dla zmotoryzowanych.
Benefity:
karta Multisport
Prywatna opieka medyczna
możliwość ubezpieczenia grupowego