Otwórz
Ogłoszenie archiwalne

Ogłoszenie, którego szukasz jest już w archiwum. Sprawdź podobne oferty:

Oferta archiwalna

BNP PARIBAS SECURITIES SERVICES SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE
Lider Zespołu Księgowości Funduszu - Zespół Wyceny NAV
BNP Paribas S.A. Oddział w Polsce to część Grupy BNP Paribas. Specjalizujemy się w obsłudze operacji na papierach wartościowych oraz funduszach inwestycyjnych dla inwestorów instytucjonalnych oraz instytucji finansowych. Działamy w 35 krajach na pięciu kontynentach.
Przejdź do profilu pracodawcy.
CV wymagane
Umowa o pracę
Tryb hybrydowy
Warszawa, ul. Wronia 31
Pokaż dojazd
Ekspert
Twoje obowiązki

W ramach Domeny Rachunkowości Funduszu w Departamencie HFS i FA Twoim celem będzie kierowanie zespołem wyceny NAV i zarządzanie rezultatami dla naszych klientów.

Stanowisko daje wyjątkową możliwość pracy nad kompletnymi kompleksowymi procesami księgowania / wyceny funduszy.

  • Zarządzanie zespołem 8-10 członków
  • Zapewnienie wsparcia technicznego i specjalistycznego dla zespołu
  • Bieżący nadzór, zarządzanie i końcowy przegląd kompleksowych obliczeń NAV
  • Rozwój i doskonalenie przepływów pracy i procedur obliczania NAV
  • Zapewnienie spełnienia wymogów rachunkowości funduszy i przestrzegania procedur
  • Powiadamianie lokalnego kierownictwa o kwestiach operacyjnych
  • Współpraca z kierownictwem wyższego szczebla i działem ryzyka w celu zarządzania kontrolami
  • Zarządzanie i nadzorowanie zespołu na co dzień, kontrolowanie i przydzielanie codziennej pracy
  • Nadzorowanie wszystkich audytów wewnętrznych lub zewnętrznych i zapewnianie otrzymania czystego raportu
  • Odpowiadanie na zapytania i prośby w sposób terminowy, wydajny i profesjonalny
  • Nawiązanie stałych kontaktów ze wszystkimi obszarami i wszystkimi poziomami w organizacjach klientów, a także między działami
  • Przeprowadzanie corocznych ocen wyników i regularne przekazywanie informacji zwrotnych w oparciu o cele dla bezpośrednich podwładnych
Nasze oczekiwania
  • Posiadanie co najmniej tytuł licencjata
  • Najlepiej 5+ lat odpowiedniego doświadczenia w rachunkowości funduszy, wycenach lub podobnych
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Język angielski na poziomie zaawansowanym
  • Udowodniona umiejętność zarządzania ludźmi oraz umiejętność delegowania i zdobywania zaangażowania wśród członków zespołu
  • Doświadczenie w planowaniu, inicjowaniu i realizacji celów
  • Umiejętność identyfikowania, rekomendowania i wdrażania ulepszeń w istniejących procesach
  • Posiadanie dobrych umiejętności informatycznych, w szczególności Word, Excel i Outlook
  • Posiadanie dobrego zrozumienia procesu księgowania funduszy
  • Umiejętność efektywnej pracy i wykazywania inicjatywy
  • Dbałość o szczegóły i sprawdzona umiejętność radzenia sobie ze złożonością
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prawdziwie kliencki sposób myślenia o obsłudze klienta
Co oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie, z umową o pracę na pełny etat
  • Sześć ścieżek kariery do wyboru
  • Kompleksowy program wejścia na pokład i wprowadzenia
  • Szkolenia, dofinansowane kursy językowe, certyfikaty zawodowe i studia podyplomowe
  • Elastyczny system pracy, 50% pracy w domu
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Karta sportowa
  • Karta obiadowa
  • Platforma kawiarniana
  • Nowoczesne, ekologiczne biuro zlokalizowane w pobliżu stacji Metro Daszyńskiego
Jak wygląda rekrutacja:
  1. Aplikacja
  2. Wstępna rozmowa telefoniczna z rekruterem
  3. Spotkanie z menedżerami biznesowymi (online)
  4. Spotkanie z przedstawicielem HR (online)
  5. Wynik rekrutacji :)
Wymagana treść zgody na użycie danych osobowych do celów rekrutacyjnych:

BNP Paribas promuje równość szans i zobowiązuje się do zapewnienia, że żadna osoba nie jest dyskryminowana ze względu na wiek, niepełnosprawność, zmianę płci, małżeństwo lub związek partnerski, ciążę i macierzyństwo, rasę, religię lub przekonania, płeć lub orientację seksualną. Prosimy o dołączenie do zgłoszenia poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby procesu rekrutacji na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wprowadzone do polskiego prawa ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz.1000 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo w dowolnym momencie wglądu, poprawiania lub poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych.