Otwórz
Ogłoszenie archiwalne

Ogłoszenie, którego szukasz jest już w archiwum. Sprawdź podobne oferty:

Oferta archiwalna

Compensa Dystrybucja
Doradca Klienta
Compensa Dystrybucja Sp. z o.o. to firma doradztwa finansowego, zajmująca się dystrybucją produktów i rozwiązań finansowych dużych Partnerów finansowych. Należymy do międzynarodowej grupy VIG. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność.
Przejdź do profilu pracodawcy.
Pełny etat
CV niewymagane
Umowa zlecenie
Tryb hybrydowy
Lublin
Doświadczenie: poniżej roku
Twoje obowiązki:
  • Nawiązywanie relacji z potencjalnymi klientami
  • Dopasowywanie i doradzanie w wyborze ubezpieczeń
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Realizowanie własnych planów sprzedażowych

Nasze oczekiwania:
  • Łatwości w nawiązywaniu relacji międzyludzkich
  • Zaangażowania i chęci do rozwoju
  • Wykształcenia min średniego

Mile widziane:

  • Doświadczenia w sprzedaży lub pracy z klientem
Co oferujemy?
  • Profesjonalne przygotowanie do wykonywanych zadań (bezpłatne wdrożenie i szkolenia)
  • Pomoc w realizacji planów sprzedażowych
  • Współpraca z efektywnymi zespołami sprzedażowymi - tutaj nauczysz się najlepszych praktyk w sprzedaży bezpośredniej
  • Mentoring menedżerski i ekspercki
  • Elastyczny czas pracy, który sam sobie ustalisz - tutaj nie musisz spędzać 8 godzin w biurze