Otwórz
Ogłoszenie archiwalne

Ogłoszenie, którego szukasz jest już w archiwum. Sprawdź podobne oferty:

Oferta archiwalna

"EURO - NET" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
DORADCA FINANSOWY
Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – http:www.euro.com.pl i Contact Center.
CV wymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Doświadczenie: poniżej roku
Twoje obowiązki

Doradzaj i ubezpieczaj jako DORADCA FINANSOWY i zajmij się:

  • profesjonalną obsługą klientów w salonach RTV EURO AGD – prezentowaniem oferty finansowej i ubezpieczeniowej,
  • przyjmowaniem należności za zrealizowaną transakcję,
  • kreowaniem profesjonalnego wizerunku naszej marki.

Nasze oczekiwania

W pracy przyda Ci się:

  • autentyczna pasja w kontakcie z innymi ludźmi – budowanie relacji to podstawa w tej pracy,
  • otwartość, sumienność, gotowość do nauki i realizacji celów,
  • łatwość w komunikowaniu się oraz wysoka kultura osobista,
  • doświadczenie w obsłudze klienta – bez względu na branżę czy rodzaj stanowiska.

Co oferujemy

Zyskaj:

  • stabilną i pewną pracę na etat, w miejscu, w którym dobra atmosfera to codzienność,
  • dwuskładnikowe wynagrodzenie: pensja + premia (bez limitu!) za osiągane wyniki,
  • profesjonalny system szkoleń, który pozwoli Ci nabyć niezbędną wiedzę i kompetencje do pracy,
  • atrakcyjny pakiet benefitów, który pozwoli Ci zadbać o zdrowie, ubezpieczyć się na życie, uprawiać sport (karta MultiSport, firmowy Klub Biegacza, Klub Rowerzysty), zyskać bonus finansowy za polecenia do pracy,
  • zespół, na który możesz liczyć – lubimy się i wspieramy, bo #łączą_nas_ludzie😊
  • ciekawe doświadczenie.